Poletne igrarije z vodo

Malčica Pika se je želela igrati, pa je nihče ni sprejel v igro. »Premajhna si, pojdi se igrat drugam!« so ji rekli. In je šla. Našla je lutko, veverico, ptička. Čudovito so se igrali. Nastala je pravljična predstava. Kakor v drugem razredu. Dve predstavi in papirnato gledališče. In ples s kavbojci in indijanci. Z nami so jih doživeli otroci iz vrtca, prvošolci in varovanci doma starejših. Po predstavah smo se igrali z vodo.  Sodelovalno. Vsi v ekipi za enega in eden za vse. Z vedri, brizgami, kostanjčki, posodami, domišljijo. Majhni in veliki se v igri najdemo, vsak na svoj način.

Za drugošolce OŠ Horjul zbrali in zapisali učiteljici Mojca in Irena.